Wyniki wyszukiwania

Opinie o Symen

Firma Symen została przeze mnie wybrana po wielu rozmowach z innymi firmami tworzonymi strony. Profesjonalizm, a przede wszystkim bardzo dobra współpraca, skłaniają mnie do polecenia tej firmy innym. Szczególnie miła współpraca z pracownikami, dostępność telefoniczna, kompetencje i fachowa obsługa- to zalety, o których warto wspomnieć. Usługi wykonywane są terminowo. W trakcie tworzenia strony zleceniodawca zostaje przeszkolony w obsłudze swojej strony. Szkolenie to jest zrobione sumiennie, bardzo dokładnie. Wszystkim, którzy chcą mieć piękną, żywą i profesjonalną stronę internetową swojej firmy lub organizacji , serdecznie polecam firmę Symen.
Magdalena Makowska, Stowarzyszenie na Rzecz Integracji i Edukacji ``Razem Łatwiej``
Pełen profesjonalizm, duża precyzja i bardzo miły kontakt. Wszystko na czas, sprawnie i konkretnie. Polecam z czystym sumieniem.
Medikraft, Agencja Pracy
Polecam firmę SYMEN jako kreatora witryn internetowych. Szybka i sprawna obsługa, pomoc w nauce oprogramowania, oraz dostęp do doradcy w przypadku zaistnienia jakichkolwiek problemów, to atuty tej firmy.
RemaxAction, Agencja Nieruchomości
Wideo Pawlik

Niniejszym, chciałem złożyć podziękowanie firmie Symen za wykonanie zleconej usługi tj. zbudowanie strony internetowej. Po wyborze tej firmy z listy wielu, pragnę podkreślić, że moim zaskoczeniem był odwrotny kontakt ze mną, w sposób bardzo miły prowadzenie wszelkich ustaleń co do formy wykonania zlecenia, ceny, umowy itp. Przy budowaniu strony odbyło się kilka telefonicznych kontaktów, dyskusja nad kolejnym zmodyfikowanym projektem a wszystko to bez najmniejszych problemów. Powstała strona w pełni mnie zadowala, jest taka jak sobie wyobrażałem. W pełni odpowiedzialnie polecam firmę Symen. Korzystam z okazji i pozdrawiam p. Tomka, z którym bardzo miło i wesoło prowadzi się rozmowy. Najlepszego - Pawlik Włodzimierz

Wideo Pawlik, Filmowanie
Kilka słów na temat współpracy z firmą Symen. Jesteśmy jako klienci bardzo zadowoleni. Mieliśmy spory problem żeby znaleźć firmę, która spełni nasze oczekiwania i stworzy stronę internetową z szablonu. Bardzo dużo firm odrzuciło nasz pomysł, natomiast firma Symen podjęła wyzwanie bez większego zastanowienia. Wszystkie nasze poprawki, prośby były w bardzo szybkim tempie wprowadzone w życie (praktycznie do paru godzin). Pan Tomasz z którym omawialiśmy wszystko jest osobą niezwykle komunikatywną, służy profesjonalną pomocą w sprawach technicznych, co umożliwiło nam wspólnymi siłami stworzenie bardzo dobrej strony. Jako klienci jesteśmy bardzo wymagający, wiec tym bardziej cieszymy się, że ktoś w pełni spełnił nasze niemałe oczekiwania. Podsumowując firma jest na pewno godna polecenia!
Senga Dance, Moda dla Tancerzy
Czy zlecić wykonanie strony internetowej jakiejś firmie czy próbować to wykonać samodzielnie? Jest tyle ofert w internecie które reklamują się ``ZROBISZ STRONĘ INTERNETOWĄ SAM I SAM JĄ URUCHOMISZ!`` Wierzę, że to prawda. Lecz zanim to zrobisz wejdź np. na symen.pl Do niczego cię to nie zobowiązuje ale przekonasz się ile jest rzeczy które trzeba wziąć pod uwagę przy tworzeniu strony. Niestety przeciętny Kowalski w większości przypadków nie ma pojęcia czy są one mu absolutnie niepotrzebne czy wręcz przeciwnie, pod skomplikowaną nazwą kryje się coś, co może mu nie tylko uatrakcyjnić stronę ale będzie niezbędnym wręcz dodatkiem na który prawdopodobnie nie wpadłby tworząc stronę samemu. Ja już wiem, że można wszystko ale zlecając to fachowcom oszczędzamy czas. Można tworzyć stronę samemu bardzo długo a i tak w konsekwencji wcześniej czy później okazuje się że mogłoby być to czy owo lepiej, więcej, bardziej funkcjonalnie, bardziej przyjazne dla odwiedzających naszą stronę. W moim przypadku otrzymałem telefon w (dosłownie) kilka minut po wysłaniu maila zgłoszeniowego. To był przypadek ale bardzo przyjemny, że to na czym ci zależy od razu zaczyna tak szybko się rozwijać. Strona była gotowa w niecały tydzień, aczkolwiek sądziłem że potrwa to znacznie dłużej. Symen.pl reklamuje się że stronę można mieć już od 500 zł. Ja swoją mam za 1000, ale mam dokładnie to o co mi chodziło. Mam do tego spokój, że nawet gdy potem coś zepsuję sam modyfikując, to mam do kogo się zwrócić kto mi podpowie jak to naprawić. Czy to jest drogo? Może. Ale jak sobie wyobrażę, że ja sam musiałbym to wszystko tworzyć metodą prób i błędów przez długi czas to nie żałuję. Oczywiście jeśli jest potrzeba częstej modyfikacji strony to trzeba się po prostu pewnych podstawowych rzeczy nauczyć ale i tak jest to o wiele łatwiejsze niż tworzenie i uczenie się wszystkiego od podstaw bez wsparcia osób które się na tym dobrze znają. To tyle. Gorąco polecam.
Marek Znitrowicz, Wynajem kwater
Czcionka
Kontrast

Porównaj Oferty